بــســـتـــن
پـنـجــــــره

5 مورد از دیدنی های توکیو

خواندن 3 دقیقه
26 بهمن 1401 | 03:08
26 بهمن 1401 | 03:08
خواندن 3 دقیقه

اگر فکر می‌کنید تمام دیدنی‌های توکیو را می‌توانید در یک سفر ببینید، اشتباه کرده‌اید. ژاپن و مخصوصا توکیو جای حقیقتا شگفت‌انگیزی است و باید بدانید که هر چقدر در مورد آن کتاب بخوانید، فیلم و سریال و حتی انیمه‌ ژاپنی ببینید، آماده تفاوت ژاپن با بقیه فرهنگ‌ها نخواهید بود. نظم و نظافت این شهر، جمعیت بی‌شمار آن و تکنولوژی بی‌مثال در کنار مکان‌های سنتی و باستانی آن واقعا نفس هر گردشگری را بند می‌آورند. پس اگر به شرق آسیا سفر کردید حتما از توکیو دیدن کنید. با طاووس گشت همراه باشید تا شهر زیبا توکیو را با هم ببینیم

قصر امپراتوری ژاپن

کاخ امپراتوری یکی از جاذبه‌های گردشگری کشور ژاپن است که با قدرت تمام سعی در حفظ فرهنگ و سنت باستانی این کشور داشته است.

معبد سنسوجی

معبد بودایی سنسوجی در قلب منطقه آساکوسا در شهر توکیو واقع شده است. این معبد مقصد بسیاری برای گردشگران دنیا محسوب می شود. با اینکه معابد دین بودایی در مجمع الجزایر ژاپن تعدادشان زیاد است، اما یکی از مهم ترین و معروف ترین معابد، Senso-ji Temple نام دارد که با نام معبد آساکوسا کانون (Asakusa Kannon Temple ) نیز شناخته می شود.

پارک اینوکاشیرا

این پارک یکی از پارک‌های واقع در موساشینو منطقه تامای است که ۳۸ هکتار مساحت دارد و در کنار رود «شیندا» واقع شده‌ و در داخل پارک دریاچه‌ای باریک و دراز وجود دارد.

درخت آسمانی توکیو

برج توکیو اسکای تری، بلندترین برج ژاپن بوده و دو تراس بسیار مرتفع دارد که نماهایی بی‌نظیر از شهر را به بازدیدکنندگان هدیه می‌کنند.

باغ هاماریکیو

این باغ، بوستانی است سرسبز و خوش منظره واقع در قلب توکیو و در نزدیکی بازار ماهی فروشان تسوجیکی که بدلیل قرار گرفتن در منطقه تاریخی چوئو و داشتن چشم اندازی بسیار رویایی از رودخانه سومیدا به مقصدی محبوب میان گردشگران کشور دیدنی ژاپن تبدیل شده است.

برای سفر به ژاپن و رزرو و خرید تور های آسیا به وبسایت طاووس گشت مراجعه کنید.

همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

09137547969

03136277662