بــســـتـــن
پـنـجــــــره

مناطق گردشگری پرتغال

خواندن 2 دقیقه
16 اسفند 1401 | 12:03
16 اسفند 1401 | 12:03
خواندن 2 دقیقه

پرتغال کشوری با کوه‌های چشم‌گیر در شمال، دشت‌های گسترده در مناطق مرکزی و بهترین سواحل اروپا در بخش جنوبی است. روستای سنگی، شهرهای زیبا که در توسط کاخ‌ها و قلعه‌های تاریخی محافظت شده‌اند، موزه‌ها و صومعه‌ها در پرتغال انتظار گردشگران را می‌کشند. با طاووس گشت همراه باشید.

آکواریوم لیسبون

لیسبون مملوء از جاذبه های تاریخی و تفریحی ست اما یکی از مهمترین جاذبه های این شهر، آکواریوم لیسبون است که مخصوص تماشای آبزیان دریایی است. در آکواریوم لیسبون تجربه ای منحصربفرد را دارید و جانوران آبزی زیادی را می بینید.

قصر سلطنتی بوم جسوس دِ مونت

قصر سلطنتی «بوم جسوس دِ مونت» (Bom Jesus do Monte) و ۶۳۰ پله‌ی زیگزاگی که به آن منتهی می‌شوند، از جاذبه‌های مشهور شهر براگا در کشور پرتغال هستند که در نوشته جاذبه های گردشگری اروپا نیز به عنوان نماینده پرتغال آورده بودیم.

صومعه جرونیوس

پادشاه مانوئل اول در سال ۱۴۹۸ مسیر دریایی به هندوستان را کشف کرد و به احترام این موفقیت دستور ساخت بنای تاریخی صومعه جرونیوس را به عنوان نماد ماندگار دوره پیروزی و گسترش کشور، داد. امروزه صومعه جرونیوس یکی از دیدنی های پرتغال و از بناهای بسیار پرافتخار پرتغال است.

باغ گرمسیری کاخ مونت

باغ گرمسیری مونته پالاس بیش از ۲۰۰ هزار گونه گیاه غیربومی را از سراسر جهان در خود جای می‌دهد. همچنین دریاچه‌ و محیط آن پناهگاهی طبیعی و منحصر‌به‌فرد برای حیواناتی نظیر طاووس‌ها، غاز‌ها و اردک‌های آزاد است.

جنگل‌ ملی بوساکو

جنگل‌ ملی بوساکو جنگلی باستانی به‌شمار می‌رود و یکی از بهترین مجموعه‌های درخت‌شناسی اروپا را در خود جای داده است. با ابعاد ۱۴۵۰ متر در ۹۵۰ متر، این جنگل ۱۰۵ هکتار مساحت دارد و در آن می‌توان دروازه‌هایی قدیمی را مشاهده کرد. همچنین بیش از ۲۵۰ گونه درخت و درختچه در این منطقه روییده‌اند.

برای سفر به پرتغال و رزرو و خرید تور های اروپا به وبسایت طاووس گشت مراجعه کنید.

همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

09137547969

03136277662