بــســـتـــن
پـنـجــــــره

جاذبه های گردشگری اسپانیا

خواندن 2 دقیقه
6 اسفند 1401 | 19:03
6 اسفند 1401 | 19:03
خواندن 2 دقیقه

اسپانیا یکی از بهترین و زیباترین کشور های اروپایی است که عموما به دلیل برخورداری از منابع طبیعی و تاریخی به عنوان یکی از مقاصد مهم گردشگری در میان گردشگران داخلی و خارجی شناخته می شود. با طاووس گشت همراه باشید تا بخشی از جاذبه های گردشگری اسپانیا را با هم مرور کنیم.

کاخ الحمرا

الحمرا کاخی است مشرف بر شهر گرانادا (غرناطه) در اسپانیا، که به‌عنوان یکی از شاخص‌ترین نمونه‌های هنر شمال آفریقا (عرب) و شاید یکی از مشهورترین بناهای ساخته شده در زمان حاکمیت اسلام در اسپانیا به‌‌شمار می‌آید.

کلیسای جامع سانتیاگو د کامپوستلا

کلیسای جامع سانتیاگو د کومپوستلا، کلیسایی کاتولیک به شمار می‌رود و به‌ عنوان بخش تاریخی شهر سانتیاگو د کومپوستلا، در سال ۱۹۸۵ در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد. برخی بر این باورند که پیکر سنت جیمز بزرگ، حواری حضرت مسیح در این مکان دفن شده است. کلیسای جامع سانتیاگو د کومپوستلا از قرون وسطای آغازین، آخرین مکان زیارتی در مسیر سنت جیمز بوده است.

کاخ سلطنتی مادرید

کاخ سلطنتی مادرید ‌بزرگ‌ترین کاخ سلطنتی در تمام اروپای غربی به‌شمار می‌رود و نمونه‌ای بی‌نظیر از سبک معماری باروک است. با ۱۳۵ هزار متر مربع مساحت، این کاخ حدود ۳۴۰۰ اتاق را در خود جای می‌دهد. طراحی داخلی بنا از نظر تعدد آثار هنری، مصالح و مواد متنوع و مرغوب به‌کار رفته در ساخت و چیدمان اتاق‌ها قابل توجه است.

برای سفر به اسپانیا و رزرو و خرید تور های اروپا به وبسایت طاووس گشت مراجعه کنید.

همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

09137547969

03136277662