بــســـتـــن
پـنـجــــــره

جاده های زیبای دنیا!

خواندن 2 دقیقه
22 اردیبهشت 1402 | 21:56
22 اردیبهشت 1402 | 21:56
خواندن 2 دقیقه

افرادی که علاقه‌مند به سفرکردن با ماشین خودشان هستند حتما جاده های زیادی را سر راهشان دیده‌اند. یکی از لذت‌های رانندگی ‏در سفر تماشای جاده های زیبا و خارق العاده مسیر است که می توانند سفر را لذت لخش تر از قبل بکنند. با طاووس گشت همراه باشید تا برخی از برترین جاده های جهان را ببینیم.

جاده آتلانتیک، نروژ

جاده 8 کیلومتری آتلانتیک بدون شک یکی از زیباترین جاده های جهان است. این جاده به دلیل چشم‌انداز فوق‌العاده‌ای که دارد، بسیار زیبا به نظر می‌رسد، اما در عین حال رانندگی در چنین جایی به دل و جرأت زیادی نیاز دارد.

جاده ترنسفگرشن، رومانی

اه‌سازی در فلات‌ها، کوهستان‌ها و مسیرهای پر فراز و نشیب همیشه یک چالش جدی محسوب می‌شوند. موضوعی که به آسانی در جاده ترنسفگرشن رومانی مشهود است. جاده 151 کیلومتری ترنسفگرشن در سال 1974 ساخته شد و به دلیل طبیعت زیبا و قابل لمسی که دارد، یکی از زیباترین جاده های جهان شناخته می‌شود.

جاده ال چالتن، آرژانتین

ال شالتن یکی از معروف ترین جاده‌ های جهان است که امروزه در کنار وظیفه اصلی خود به یک جاذبه گردشگری تبدیل شده و گردشگران متعددی به تماشای منظره کم‌نظیر این جاده راهی سفر می‌شوند.

جاده هانا، آمریکا

هاواییِ یکی از زیباترین و توریستی ترین ایالت‌های آمریکا است که حتی جاده‌های آن نیز از این زیبایی بی‌نصیب نمانده‌ است، به ویژه اتوبان هانا که در جزیره مائوئی واقع شده است. البته در این اتوبان 103 کیلومتری 59 پل و 620 پیچ وجود دارد که ممکن است کمی رانندگی را دشوار کند.

جاده آنتریم، ایرلند شمالی

جاده آنتریم یکی از شاهراه‌های مهم در ایرلند شمالی است که از پایتخت و مهم‌ترین شهر ایرلند شمالی یعنی بلفاست عبور می‌کند. اما در کنار اهمیت بالای آن، آنتریم را یکی از زیباترین جاده‌ های جهان می‌توان نامید.

برای سفر و رزرو و خرید تور های داخلی و خارجی، به وبسایت طاووس گشت مراجعه کنید.

همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

09137547969

03136277662