بــســـتـــن
پـنـجــــــره

بهترین مقاصد خارجی در پائیز

خواندن 3 دقیقه
27 مهر 1402 | 21:28
27 مهر 1402 | 21:28
خواندن 3 دقیقه

با شروع فصل شروع سرما و رنگ رنگی پاییز باید به دنبال مقاصدی باشیم که آب و هوای مناسبی برای سفر دارند.با شروع فصل سرما باید به دنبال مقاصدی باشیم که آب و هوای مناسبی برای سفر دارند. پاییز همواره با کوله باری از سرما و بارش از راه می‌رسد اما در این هنگام شهرهایی هم هستند که علاوه بر زیبایی، آب‌وهوای معتدلی دارند. با طاووس گشت همراه باشید تا برخی از این مکان ها را به شما معرفی کنیم.

پارک ملی زایان

پارک ملی زایان در جنوب غربی آمریکا و در ایالت یوتا قرار دارد. مهم‌ترین و مشهورترین قسمت این پارک، دره‌ی زایان نام دارد. علاوه بر پیاده‌گردی در میان دره‌های شگفت‌انگیز این پارک، ورزش‌ها و تفریحات دیگری مانند صخره‌نوردی نیز در این منطقه طرفداران زیادی دارد. اقامت در پارک ملی زایان در تمام طول سال امکان‌پذیر است و امکاناتی مانند اقامتگاه، کابین، متل، رستوران، کافه و فروشگاه دارد. البته اتاق‌های آن به سرعت رزرو می‌شوند، بنابراین از مدت‌ها قبل باید برای رزرو اقدام کنید. سه مکان مخصوص کمپینگ نیز در این پارک در نظر گرفته شده است. گفتنی است که پارک ملی زایان در تمام طول سال همچو جواهر می درخشد اما در فصل پاییز که شاخ و برگ های رنگارنگ نمایان می شوند، این پارک بیشتر مورد توجه قرار می گیرد.

پارک ملی کوه‌های بزرگ اسموکی

پارک ملی کوه‌های بزرگ اسموکیپارک ملی کوه های بزرگ اسموکی در بین مرز ایالت کارولینای شمالی و ایالت تنسی قرار دارد و چشم انداز های زیبایی از جنگل های سرسبز و گل های وحشی در سرتاسر آن به چشم می خورند. این پارک ملی بیشترین بازدید کننده را نسبت به دیگر پارک های ایالت متحده دارد و بیشترین گردشگران برای تماشای طبیعت پاییزی به این سو سفر می کنند. بهترین زمان بازدید از این پارک و لذت بردن از رنگ‌های بی‌نظیر، اواسط ماه سپتامبر و رفتن به ارتفاعات است.

تورنتو

به طور کلی بهترین زمان برای سفر به تورنتو اواخر بهار و اوایل پاییز است. به طور خاص، شما باید ماه‌های آوریل، می، سپتامبر و اکتبر را هدف گذاری کنید. در این ماه‌ها می‌توانید از دماهای شدید، فصل توریستی و تمام شلوغی های ممکن، اجتناب کنید. بازدید در فصل بهار و پاییز به شما این امکان را می‌دهد که از تمام امکانات تورنتو در هوای معتدل لذت ببرید.

اشویل

اگر به دنبال کوهی عجیب برای بازدید در پاییز امسال هستید، آشویل در کارولینای شمالی می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. «بلو ریج پارک‌وی» یکی از زیباترین جاده‌های کشور است. بنابراین مقصدی ایده‌آل برای سفرهای جاده‌ای خواهد بود. در حالی که آنجا هستید، عمارت و باغ‌های بیلتمور را بگردید و از مردم محلی خرید کنید.

جزایر هاوایی

جزایر هاوایی از زیباترین تفرجگاه‌های آمریکا در اقیانوس آرام هستند. آب و هوای گرمسیر این جزایر همراه با زیباترین مناظر طبیعی و امکانات لوکس، توجه گردشگران را در سراسر جهان به خصوص در فصل پاییز به خود جلب کرده‌اند. در این مجموعه جزایر تفریحات متنوعی از انواع آبی و ورزشی تا مجلل و لوکس برای گردشگران وجود دارند. جاذبه‌های تاریخی و طبیعی در جزایر هاوایی از معرو‌ف‌ترین جاهای دیدنی آمریکا هستند که برای بازدید از آن‌ها می‌توان بارها به این جزایر سفر کرد.

برای رزرو و خرید تور های داخلی و خارجی، به وبسایت طاووس گشت مراجعه کنید.

همچنین می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

09137547969

03136277662